İnsu Teknik’te bilgiler emin ellerde

Gazlı amortisör sektöründe Türkiye’de lider, dünyada da global oyuncular arasında yer alan İnsu Teknik, uluslararası denetim süreçlerinden başarıyla geçmeye devam ediyor.

İnsu Teknik’te bilgiler emin ellerde

İnsu Teknik, geliştirdiği uzmanlığıyla müşterilerine matadorbet giriş kalite, sağlık, güvenlik, çevre ve sosyal sorumluluk alanlarındaki standartlara ve mevzuatlara uygunluk göstermeleri için destek veren Bureau Veritas tarafından, ISO/IEC 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesini almaya hak kazandı. Firma bu belge ile güvenlik önlemlerine gösterdiği önemi bir kez daha kanıtlamış oldu.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan İnsu Teknik Yönetim Kurulu Başkanı Ali Hakan Süalp, yasal mevzuatlar ve etik kurallar çerçevesinde çalışmalarına devam ettiklerini söyledi. Süalp, bu doğrultuda firma bünyesinde gerçekleştirilen denetimlerden başarıyla geçtiklerini ifade ederek, “ISO/IEC 27001:2013 ile bilgi güvenliği konusundaki hassasiyetimizi kanıtlamış olduk. ISO/IEC 27001:2013; gümrük ve dış ticaret işlemlerini ve bu işlemlerine ilişkin lojistik, depolama, satış, satın alma, ithalat, ihracat, insan kaynakları, muhasebe, finans ve bilgi işlem faaliyetlerinin bilgi varlıkları ile bu varlıkları korumak amacıyla kullandığı güvenlik önlemlerini kapsayan bilgi güvenliği kralbet yönetim sistemidir. Bu belgeyi almak için denetlemeler süresince firmamızı en iyi şekilde temsil eden ve belgeyi almamıza katkı sağlayan tüm çalışanlarımızı yürekten kutluyorum” dedi.

MÜKEMMELİYETÇİ BİR YAKLAŞIMLA YOL ALMAYA DEVAM EDİYORUZ

ISO/IEC 27001 belgesinin kuruluşların kendilerinin ve müşterilerinin gizli bilgilerini güvende tutmalarına ve yönetmelerine yardımcı olan bir belge olduğunu dile getiren Süalp, belgenin bilgileri daha etkin korunmasına, izinsiz ve yasa dışı yollardan erişilme olasılığını en aza indirmesine imkan verdiğini kaydetti.

Kuruldukları günden bu yana sürdürülebilir bir büyüme ve sürekli iyileştirme hedefi ile hareket ettiklerinin altını çizen Süalp, “Mükemmeliyetçi bir yaklaşımla yol almaya devam ediyoruz. Tüm süreçlerimizde sektörümüz adına yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyor ve bu konuda çalışmalar yapıyoruz. Kendimizi sürekli geliştirmeye ve İnsu Teknik bünyesine yeni belgeler katmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

banner2
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER