Ünaldı Madencilik’in tercihi “MAN” oldu

26 yıllık tecrübesi ile Tavşanlı, Kütahya ve Bursa çevresinde madencilik ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösteren, sektörünün önemli isimlerinden Ünaldı Madencilik, yeni araç yatırımlarında güven duydukları bir marka olan ‘MAN’ı tercih etti. Ünaldı Madencilik’in satın aldığı 5 adet yeni MAN TGS 41.430 kamyonları , düzenlenen törenle kendilerine teslim edildi.

Ünaldı Madencilik’in tercihi “MAN” oldu

Orhaneli Krom Madenleri şantiyesinde gerçekleştirilen teslimat töreni, Ünaldı Madencilik sahipleri Mehmet kralbet Ünaldı, Halil Ünaldı ve Mehmet Ali Ünaldı ‘nın ev sahipliğinde gerçekleşti. Törende MAN Lokman Koçaslan Otomotiv Genel Müdürü Müjdat Aras ,Bölge Satış Sorumlusu Turan Özkan, SSH Müdürü Sinan Akyıldız hazır bulundular. Günün anısına Ünaldı Madencilik’e plaket Deneme bonusu taktim edildi.

Teslimat töreninde konuşan Ünaldı Madencilik San.ve Tic. Ltd.Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ünaldı, “ 5 araçlık teni yatırım tercihimizi , şoför arkadaşlarımıza konfor, bizlere ise ekonomiklik ve güven sunan MAN markasından yana yaptık. Ayrıca sunulan 7/24 yol yardım hizmeti ve geniş servis ağı tercihimizi şekillendiren en önemli nedenlerdi. Ünaldı Madencilik olarak, araç parkımızı 5 adet yeni MAN TGS 41.430 kamyonları ile daha dinamik ve güçlü hale getirdiğimize inanıyoruz.” Dedi.

MAN Lokman Koçaslan Otomotiv Genel Müdürü Müjdat Aras ise , “ Her zaman önceliğimiz, koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Satış sırasında sunduğumuz özel avantajlar ve servis başarımız ile bunu sağlamaya çalışmaktayız. Satış ve satış sonrasındaki hizmetlerde iddiamız devam etmektedir.” İfadesinde bulundu.

banner2
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER