Toyota'dan eğitime katkı

Türkiye’nin dört bir yanındaki okullara eğitim amaçlı bağışlar yapan Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye’nin mesleki teknik eğitime destek vermeye devam ediyor.

Toyota'dan eğitime katkı

Türkiye’nin dört bir yanındaki okullara eğitim amaçlı otomobil, motor ve şanzıman bağışı yapan Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye’nin mesleki teknik eğitime destek faaliyetleri sürüyor. Eğitime değer katan çalışmalara Betebet imza atan Toyota Otomotiv Sanayi, çeşitli illerde bulunan teknik eğitim veren üniversite, meslek yüksekokul ve liselere 196 adet motor, 54 adet şanzıman ve 2 adet araç hibe edecek. 

Öğrencilerin güncel teknolojiyle eş zamanlı Betboo eğitim alarak mesleki bilgi ve becerilerini artırmalarını hedefleyen Toyota Otomotiv Sanayi’nin eğitim amaçlı bağışları devam ediyor. Fabrika, eğitime destek faaliyetleri altında 196 adet motor, 54 adet şanzıman ve 1 adet Corolla, 1 Retrobet Adet C-HR olmak üzere 2 adet araç Youwin gövdesini okullara hibe edecek.

Mesleki teknik Mobilbahis eğitiminin niteliğini bedava bonus arttırmak adına Jojobet faaliyetlerinin devam edeceğini dile getiren Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Necdet Şentürk, “Toyota Betebet Otomotiv Sanayi olarak, eğitime desteği kurumsal bir değer olarak kabul eden anlayışımızla, öğrencileri teknik ve mesleki anlamda topluma kazandırmayı önemsiyoruz. Öğrencilerin iş dünyasına adım atma yolunda aldıkları uygulamalı eğitime katkı sağlamak için ulusal bir faaliyete dönüştürdüğümüz araç ve ekipman bağışlarımızı sürdürmeyi hedefliyoruz. Araç ve ekipman desteğinin yanı sıra, COVID19 önlemleri kapsamında şuan için ara 1xbet verdiğimiz uzun ve kısa dönem staj programları ve fabrika bünyesinde gerçekleştirdiğimiz teknik gezilerle de eğitime değer katmayı görev olarak kabul ediyoruz” dedi.

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, bugüne kadar 214 araç, Bets10 843 motor ile 643 şanzımanı Türkiye’nin birçok farklı İmajbet kurum ve okullarına eğitim amacıyla hibe etti

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2021, 02:36
banner2
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5